Overnachtingshotel onderweg Salzburg snelwegen A1, A8 en A10 Oostenrijk
Op deze pagina is een overzicht terug te vinden van de meest kwalitatieve overnachtingshotels onderweg in en rond het Oostenrijkse Salzburg alsook aan de autosnelwegen.
Salzburg heeft ongeveer 147.000 inwoners, ligt tegen de Duitse grens aan en is vooral bekend om haar prachtige binnenstad en natuurlijk als geboortestad van Mozart. Via Autobahn A8 ligt Munchen op 1.45 uur en Rosenheim op 1 uur rijden. Regensburg (DE) ligt op 2.45, zowel via de A8 als de B20.
Er zijn in totaal 221 hotels in de stad en in totaal 4691 in de deelstaat Salzburg.
Boutique-Hotel am Essigmanngut, Anif, Austria
Reschbergerweg 22, Anif, Oostenrijk
Door 217 hotel gasten beoordeeld met een 9,1! Dit 3 sterren hotel/bed and breakfast ligt langs de snelweg A10 in Salzburg Zuid. Er is een golfterrein, bagageopslag en een versneld in- en uitcheck proces. Alle kamers zijn voorzien van een privé badkamer met toilet, een koelkast en TV. Ontbijten kan in de eetzaal en parkeren is mogelijk.
Vergelijk 10-tallen verschillende hotel aanbieders met elkaar en boek op deze manier dezelfde hotelkamer maar dan tientjes goedkoper. Klik op de hotelnaam!
Ibis Salzburg Noord
Carl Zuckmayer Strasse 1, Itzling, Salzburg, Oostenrijk
Dit 3 sterren hotel ligt zoals de naam al aangeeft in het noorden van Salzburg, langs de snelweg A10. Naast een 24-uurs receptie, heeft het hotel een wasservice, fitness voorzieningen, een lift en een geldwisselkantoor. 770 hotelgasten waren zeer te spreken en waardeerden het hotel met een 7,8. Vooral de schone kamers, het snel inchecken en de goede prijs werden zeer gewaardeerd.
Vergelijk 10-tallen verschillende hotel aanbieders met elkaar en boek op deze manier dezelfde hotelkamer maar dan tientjes goedkoper. Klik op de hotelnaam!
ibis budget Salzburg Vliegveld ex Etap Hotel
Josef-Lindner-Str. 8, Wals-Siezenheim, Oostenrijk
In het westen van Salzburg ligt dit Ibis budget (vroeger Etap hotel) vlakbij het vliegveld, langs de snelweg A1 en op 3-4 km rijden van de splitsing Autobahn A1 met de A10. Alle 60 hotelkamers hebben een douche en TV. Voorzien van ruimte om te parkeren, draadloos internet aanwezig en huisdieren zijn welkom. 249 hotelgasten gaven dit hotel een gemiddelde van 7,0. Men was vooral te spreken over de goede locatie, schone kamers en de service.
Mocht dit hotel vol zitten, kijk dan naar het Star Inn hotel hieronder, deze ligt vlak in de buurt.
Vergelijk 10-tallen verschillende hotel aanbieders met elkaar en boek op deze manier dezelfde hotelkamer maar dan tientjes goedkoper. Klik op de hotelnaam!
Star Inn Hotel Salzburg vliegveld
Franz Broetzner Strasse 15, Wals-Siezenheim, Oostenrijk
Ideaal gelegen hotel, vlakbij de snelwegen A1 en A10 en vlakbij het vliegveld. Het Star Inn is onlangs opgeknapt en alle 90 hotelkamers zijn voorzien van een koelkast, verwarming en telefoon. 1200 gasten van dit overnachtingshotel hebben een gemiddelde waardering gegeven van 8,2. Men was vooral te spreken over de locatie, de service en de schone hotelkamers. Voor ontspanning is er een ooie tuin aanwezig. Ontijt kan worden genuttigd in de eetzaal. Voor de terugweg is er bijvoorbeeld een wasservice aanwezig.
Vergelijk 10-tallen verschillende hotel aanbieders met elkaar en boek op deze manier dezelfde hotelkamer maar dan tientjes goedkoper. Klik op de hotelnaam!
Heeft u uw overnachtingshotel in of rond Salzburg centrum niet gevonden?
Hieronder vindt u een kaart met daarop alle hotels in Salzburg. Klik op de kaart en u gaat naar een pagina met daarop alle hotels in Salzburg centrum. In het menu links (iets naar beneden scrollen) vindt u een plaatje met daarop: “Bekijk de grote plattegrond). Druk op dit plaatje en u ziet alle hotels, zoals deze verdeeld zijn over de stad.